Avast Antivirus aneb rychlé seznámení

5
(1)

Věřím, že v dnešní době má z většiny vás vlastní počítač či notebook a máte tam už po zakoupení nainstalovaný nějaký antivirus. Může se také ale stát, že si budete chtít nainstalovat vlastní antivirus pro vaše bezpečí. Proto vám v tomto článku něco málo sdělím o Avastu, který je českým produktem.

Jak už jsem zmínil v předešlém odstavci, tak Avast je česká firma zabývající se online bezpečností už od minulého století. Každopádně samotná značka Avast vznikla až v roce 2010.

Určitě si říkáte, že když používáte antivirus jste na internetu a se svými soubory v bezpečí, nicméně je tomu opravdu tak?

Z mých vlastních zkušeností jsem obecně s antiviry celkově spokojen, nicméně jako u každé věci je něco lepší a něco horší. Zrovna český Avast patří mezi dobré české antivirové programy, nicméně v celosvětovém obchodu a konkurenty má co dohánět. Není to jenom o tom kolik hrozeb odhalí, ale také o tom jaké jsou závažné a jaké doopravdy škodlivé odhalí. Na toto je velice důležité se zaměřit.

Avast není špatný antivirový program ještě v případě, že podporujete české značky. Ale co se týče free verzí z celého světa, tak je lepší například Avira nebo ESET.

Přikládám sem ještě video s návodem a samotnou recenzí na Avast:

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 5 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Apprecenze.cz

Zajímám se o IT prostředí a o různé programy a aplikace jak do telefonu, tak do počítače.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *