Double tap na zadní stranu telefonu

4.3
(4)

Ahoj, dnes zde mám pro Vás po delší době další příspěvek, dnes je to doporučení na aplikaci Tap, Tap: Double tap on back of device. Jedná se o port aplikace ze zařízení Pixel. Jde vlastně o to, že díky této aplikaci si trošku zpříjemníte své prostředí. Většinou jsem aplikaci používal tam, kde mi chyběl double tap to wake ( probuzení telefonu poklepáním na dispej). Dlouho jsem hledal funkční alternativu, která by byla alespoň trošičku funkční. Aplikaci jsem objevil na portálu XDA cca před dvěma lety, kdy jsem dělal moderátora na stránkách Honor Klub https://www.hihonor.com/cz/club/topicdetail/topicid-18687/. Je to jednoduché, stačí aplikaci nainstalovat do svého mobilního telefonu, povolíte patřičná oprávnění, a vesele můžete používát. Já si tedy vždy na svých zařízeních tedy nastavil, že pokud dvakrát poklepu na zadní stranu telefonu, tak se mi zařízení probudí a ldyž poklepu na zadní stranu třikrát, tak se mi obrazovka zhasne. Aplikace toho ale nabízí více, nabízí např ofocení obrazovky,spuštění google asistenta,zapnutí svítilny a mnoho dalšího. Aplikace by měla fungovat korektně se všemi zařízeními se systémém Android 7 a vyšší.

Více zde https://forum.xda-developers.com/t/app-1-3-tap-tap-double-tap-on-back-of-device-gesture-from-android-12-port.4140573/

Odkaz na stažení aktuální verze https://forum.xda-developers.com/attachments/taptap-v1-3-apk.5571057/

Osobně mám vyzkoušeno na zařízeních Honor 9X Pro systém Android 9.0, Honor 9 Lite systém Android 9,0, Honor 9 systém Android 9,0, Xiaomi redmi note 10 systém Android 11 a Realme 8 se systémem Android 12.

Na těchto zařízeních jsem žádné problémy nezaznamenal.

 

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 4.3 / 5. Vote count: 4

No votes so far! Be the first to rate this post.

Administrátor

rampelnik78.cz

IT specialista, tvůrce článků a vývojář.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *