iOS 15.5 jak prodloužit výdrž na jedno nabití

4.6
(5)

Ahoj,dnes zde mám pár tipů na prodloužení výdrže na jedno nabití.

  • Zapněte si tmavý režim-pokud máte iPhone s OLED displejem, tak je to úžasný tip, protože OLED displej si na tmavých místech vypne pixely, a tím šetři baterií, jak na to? Otevřete si nastavení-zobrazení a jas, a zde zapněte tmavý režim.
  • Vypněte polohové služby-polohové služby vždycky vybíjí baterií o něco rychleji, pokud je tedy akutně nepotřebujete, tak je vypněte, jak na to? Otevřete si nastavení-soukromí, a zde najděte polohové služby.
  • Vypněte funkci sledování-pokud máte rádi soukromí, a chcete ušetřit nějaké to procento s baterií, tak zamezte sledování aplikacím Vaší aktivity, jak na to? Otevřete si nastavení-soukromí, a zde najděte sledování a vypněte.
  • Vypněte funkci pohyb a kondice-pokud zrovna nejste venku a nepotřebujete aby Váš telefon nutně sbíral data o tom, kde se pohybujete, tak tuto funkci vypněte, jak na to? Otevřete si nastavení-soukromí, a zde najděte pohyb a kondice, a vypněte
  • Analýza a vylepšování-pokud chcete, aby jste ušetřili baterií tím, že Váš iPhone nebude posílat diagnostická data Applu, tak tuto funkci vypněte, jak na to? Otevřete si nastavení-soukromí, a zde najděte analýza a vylepšování, a vypněte.
  • Vypněte automatické aktualizace-pokud nechcete aby Váš iPhone zbytečně hledal sám nejnovější aktualizace, a tím vybíjel baterií, tak tuto funkci vypněte, jak na to? Otevřete si nastavení-obecné, a zde aktualizace softwaru, a vypněte automatické aktualizace.
  • Vypněte aktualizace na pozadí-pokud nechcete, aby se aplikace neustále aktualizovali na pozadí, a tím vybíjeli Váš iPhone, tak tuto funkci vypněte, jak na to? Otevřete si nastavení-obecné, a zde aktualizace na pozadí, a vypněte.
  • Vypněte animace– pokud nechcete, aby se Vám telefon vybíjel kvůli animacím, tak je vypněte, jak na to?  Nastavení-zpřístupnění–pohyb, a zde zapněte funkci omezit pohyb.
  • Zapněte režim nízké spotřeby-pokud už opravdu máte málo procent baterie, tak si zapněte režim nízké spotřeby, jak na to? Nastavení-baterie, a zde režim nízké spotřeby.

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 4.6 / 5. Vote count: 5

No votes so far! Be the first to rate this post.

Administrátor

rampelnik78.cz

IT specialista, tvůrce článků a vývojář.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *