Jak si přivydělat peníze z domova?

0
(0)

Už jste si někdy říkali, že byste si chtěli něco přivydělat, ale nechce se vám nikam chodit? Tak mám pro vás do určité míry řešení. Možná jste někdy slyšeli o stránce Mobrog, nicméně v tomto příspěvku se o této aplikaci, dozvíte trochu více.

Tato stránka popřípadě mobilní aplikace Mobrog, zprostředkovává známým značkám či firmám průzkumy na zboží, za které dostávají zaplaceno (za vyplněné průzkumy). Vy, jakožto cílená osoba průzkumu například na boty, zodpovídáte několik otázek na toto téma (např.Před jakou dobou jste si koupil Vaše poslední boty?, V jaké prodejně jste si byl zboží vyzvednout?, atd…) a cílem těchto průzkumů, je zjistit spokojenost zákazníků a věci, které by firma či značka mohla zlepšit.

Samozřejmě dle délky průzkumu máte nárok na vaší odměnu, která se vám ukládá do peněženky v Mobrogu. Například ceny se pohybují od 7Kč do 75Kč právě podle délky průzkumu, který může mít od 3 min. do 30 minut CCA.

No a na závěr vám sem přidávám odkaz na video. Najdete v něm přesnější popis samotné stránky a nějaké poznatky. Ještě bych chtěl dodat, že milionáři ani miliardáři se z vás nestanou. Nicméně pokud máte chvilku čas, tak si můžete pár stovek přivydělat.

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 0 / 5. Vote count: 0

No votes so far! Be the first to rate this post.

Apprecenze.cz

Zajímám se o IT prostředí a o různé programy a aplikace jak do telefonu, tak do počítače.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *