Mobilní aplikace AMD link – recenze

4
(1)

Zdravím, před nějakou dobou jsem psal článek o softwaru pro grafické karty od AMD a řekl jsem si, že bych mohl ještě zmínit jejich mobilní aplikaci a to AMD link. V tomto článku vám něco málo o aplikaci řeknu a přidám i video s podrobným návodem.

Jak už jsem zmiňoval v minulém článku, tak AMD vyrábí procesory a grafické karty pro počítače. Každá grafická karta také musí mít i svůj ovladač, pomocí kterého ji budete schopni nastavit pro správnou funkci. Odkaz na tento článek je zde:

AMD Radeon software a jeho využití (seznámení s ním)

Já vás zde seznámím s jejich mobilní aplikací AMD link, pomocí které můžete částečně ovládat svoji grafickou kartu a zároveň získávat důležité informace o vaší grafické kartě. (například: teplota, frekvence, takt…)

Když si aplikaci stáhnete, tak ji musíte pár kliknutími spárovat s vaším ovladačem. Následně se vám zobrazí některé funkce z počítače přímo do mobilu a vy tak můžete nastavovat či sledovat různé procesy a celkový chod vaší grafiky.

Zároveň sem přidávám video, kde je vše vysvětleno.

Doufám, že vám video pomůže a nebo se dozvíte nové informace. Kdyby jste měli jakýkoliv problém, tak neváhejte zanechat komentář ať už u videa nebo přímo zde, rádi vám pomůžeme.

Za tým Informace ze světa IT App Recenze Cz

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 4 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Apprecenze.cz

Zajímám se o IT prostředí a o různé programy a aplikace jak do telefonu, tak do počítače.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *