Razer Cortex aneb vyšší výkon při hraní

3
(1)

Jste také milovníky her, ale stává se vám, že nejedou alespoň na 60 FPS nebo vám dokonce padají ? Tak mám pro vás možné řešení.

Razer Cortex je program do vašeho PC, který by měl zrychlovat a optimalizovat vaší herní knihovnu. Jestli to tak opravdu je a jestli je dobré si program stahovat, si vysvětlíme v tomto článku.

Razer jako firmu znáte spíše asi jako výrobce herní elektroniky (např. sluchátka, mikrofony, PC bedny…), každopádně se rozhodli si vytvořit i vlastní software, který je také určený ke hraní a to právě Razer Cortex.

Tento program je vytvořený za účelem „zrychlit“ nebo spíše optimalizovat vaše hry. Dokáže vyčistit vaší RAM paměť a pozavírat nepotřebné programy spuštěné na pozadí atd… to vše je důležité pro to, aby se vaše hry optimalizovaly a tudíž se zlepšil jejich chod.

Tento program je velice užitečný především pro slabší PC, z kterých můžete vytáhnout ještě o trochu více díky Razer Cortexu, ale nikdo vám nezakazuje si program nainstalovat i na výkonné herní dělo :-).

Na závěr je ještě nutné dodat, že u opravdu starých notebooků nebo počítačů, nemusí program fungovat nebo může fungovat špatně právě kvůli starým komponentům nebo operačnímu systému.

Přikládám sem video právě s recenzí a s nastavením Razer Cortexu.

V případě dotazů neváhejte zanechat komentář, rádi vám odpovíme.

Za tým Informace ze světa IT App Recenze Cz

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 3 / 5. Vote count: 1

No votes so far! Be the first to rate this post.

Apprecenze.cz

Zajímám se o IT prostředí a o různé programy a aplikace jak do telefonu, tak do počítače.

2 komentáře “Razer Cortex aneb vyšší výkon při hraní

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *