WiseCare – Jak si vyčistit PC?

3.5
(2)

Zdravím všechny, věřím, že spousta z vás jste se potýkali s problémem pomalého či zamrzlého PC a určitě vám nebylo dvakrát do smíchu, tak pojďme si porto dneska představit program, který vám pomůže tyto potíže potlačit nebo dokonce odstranit.

WiseCare je program do počítače, který je volně ke stažení například zde a zabírá pouze asi 150 MB po instalaci. Ovšem jako u ostatních programů je zde i premium verze, která vám zajistí určité „výhody“, každopádně pro běžné používání vám postačí klasická free verze.

Po stažení a instalaci do počítače vám program nabídne několik variant vyčištění i včetně antivirového skenu (co se týče této záložky, tak doporučuji si přečíst jiné články na tomto webu ohledně antivirů), a následně spousty vychytávek, přičemž doporučuji využívat pouze systémový čistič a celkovou PC kontrolu.

Můžete zde čistit i registry a i například zrychlit zapínání PC, ovšem tyto funkce jsou zahrnuty v rámci PRO verze, která je placená.

Po celkovém vyčistění osobně doporučuji program odinstalovat a ponechat si instalační balíček někde ve složce. Je to z důvodu zpomalování vašeho PC, aby jste si koupili PRO verzi pro zrychlení zapínání. Toť je pouze mé osobní doporučení.

Mám v plánu natočit video na tento program, takže až vyjde, tak sem ještě zveřejním odkaz.

V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte zanechat komentář, rádi vám zodpovíme na dotazy.

Za tým Informace ze světa IT App Recenze Cz

Jestli se Vám příspěvek líbí nebo Vám pomohl, tak nás ohodnoťte

Click on a star to rate it!

Děkujeme 3.5 / 5. Vote count: 2

No votes so far! Be the first to rate this post.

Apprecenze.cz

Zajímám se o IT prostředí a o různé programy a aplikace jak do telefonu, tak do počítače.

Komentáře

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *